W czerwcu nie potrafiłam się zdecydować jaką pracę chcę wykonać. Przedłużająca się niesprawność taty, zabieg mamy i egzamin roczny syna, dały mi mocno w kość. Nie potrafiłam usiedzieć dłużej w jednym miejscu i skupić się na czymś. Na szczęście zaczęłam oglądać na YT scraperki i to jakoś wywołało we mnie lepszy nastrój i w końcu coś tam zaczęłam dłubać. W pierwszym momencie zrobiłam prostą zakładkę z papieru, która nie ma żadnych wystających ozdób za które mógłby ciągnąć jeden z moich kotów. Następnie zrobiłam mozaikę diamentową, która ślicznie prezentuje się na ścianie. A dzisiaj syn poprosił mnie, żebym zrobiła szybko kartkę, bo potrzebuje na za dwie godziny... Hihi, nie było mowy, żebym zrobiła jakąś kartkę od podstaw, ale kupiłam ostatnio blok w Action z wypychankami i to idealnie spełniło swoje zadanie. Zanim zanudzę Was szczegółami, to chciałabym te prace zgłosić do zabawy Splocika Małe Dekoracje 2026 r.
W miesiącu czerwcu mamy takie wytyczne :
1, Cytat: " Każda praca jest możliwa do wykonania,
jeżeli podzielić ją na małe odcinki" - Abraham Lincoln
2. Kolor: żółty słoneczny i liliowy bzowy
3. Dowolna praca: dekoracja mała, duża lub element
dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
Moje prace na pewno pasują do punktu 3 :)
Kartki na zdjęciu wyglądają znacznie gorzej niż w rzeczywistości, ale każdy kto planuje zakup tego lub podobnych bloczków, to niech liczy się z tym, że będzie trzeba przycinać boki, bo jest duża "ramka" plus ślady po wypychaniu z kartki:
Na koniec pochwalę się moimi zakupami:
Bardzo dziękuję za odwiedziny i zostawione komentarze. Pozdrawiam serdecznie :)









.jpg)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz